برنامه زمانی و نتایج مسابقات فوتسال کشوری رده سنی نوجوانان به میزبانی دانشگاه مهرآستان

  1. اخبار و اطلاعیه‌ها
  2. برنامه زمانی و نتایج مسابقات فوتسال کشوری رده سنی نوجوانان به میزبانی دانشگاه مهرآستان

مسابقات فوتسال کشوری رده سنی نوجوانان به میزبانی دانشگاه مهرآستان

مسابقات فوتسال کشوری رده سنی نوجوانان به میزبانی دانشگاه مهرآستان از روز شنبه ۱۳۹۴/۰۶/۲۱، با حضور ۴۸ تیم از نقاط مختلف کشور، همزمان در سالن ورزشی دانشگاه مهرآستان و سالن ورزشی ولایت هلال احمر آغاز شد و تا روز جمعه ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ ادامه دارد.

قرعه‌کشی و گروه‌بندی تیم‌‌ها روز جمعه ۱۳۹۴/۰۶/۲۰ انجام گرفت که نتایج آن به شرح زیر می‌باشد:

 

قرعه‌کشی و گروه‌بندی تیم‌ها و بازی‌ها

دوره اول مسابقات:

گروه اول گروه دوم گروه سوم گروه چهارم گروه پنجم گروه ششم
۱.کیان اصفهان ۱. آپادانا تبریز ۱. ملی‌پوشان سراب ۱. شهروند ساری ۱. مهرآستان آستانه ۱. سپهر گلستان
۲.  وحدت محمدیه قزوین ۲. قدیر فسا ۲. کلاسیک خرم‌آباد ۲. شرهانی دهلران ۲. خاتم همدان ۲. یاران بندرعباس
۳. متحدین اهواز ۳. پارس قم ۳. ایران جوان برازجان ۳. ققنوس البرز ۳. اتحاد جهاد مرکزی ۳. سعادت تبریز
۴. وحدت ملایر ۴. مارلیک رودبار ۴. اتحاد میاندوآب ۴. میثاق یزد ۴. انصارالمهدی فسا ۴. پارسا کوه‌دشت

محل برگزاری: دانشگاه مهرآستان

گروه هفتم گروه هشتم گروه نهم گروه دهم گروه یازدهم گروه دوازدهم
۱. یگانه زاگرس کرمانشاه ۱. پرشین پارس رضوی ۱. آروین سقز ۱. مقاومت شهرکرد ۱. نام‌آوران تبریز ۱. آتاک آسیاب گچساران
۲.  شهرک صنعتی چهارمحال و بختیاری ۲. المپیک بهشهر ۲. ستارگان زنجان ۲.  سایپا اردبیل ۲. مقاومت ایلام ۲. اتحاد خرم‌آباد
۳. ولی‌عصر شیراز ۳. اتحاد برنا ورامین ۳. اکباتان اندیمشک ۳. صدرا بندرعباس ۳. مهر الوند قم ۳.  ثامن‌الحجج سبزوار
۴. شهید کارجو اردبیل ۴. اسپادانا اصفهان ۴. ستارخان ارس ۴. شهرداری ساوه ۴. ایثار جیرفت ۴. هیئت فوتبال جاجرم

محل برگزاری: سالن ورزشی ولایت (هلال احمر)


 دوره دوم مسابقات (جام حذفی)

(جهت مشاهده در سایز بزرگتر روی عکس کلیک کنید)

جدول کامل مسابقات کشوری


 برنامه کامل و نتایج مسابقات فوتسال نوجوانان کشور- سالن مهرآستان

شماره بازی زمان برگزاری گروه بازیها و نتایج
روز تاریخ ساعت
۱
شنبه
۹۴/۶/۲۱
۸:۰۰ ۱ کیان اصفهان ۳ ۰ وحدت ملایر
۲ ۹:۰۰ ۱ وحدت محمدیه قزوین ۲ ۲ متحدین اهواز
۳ ۱۰:۰۰ ۲ آپادانا تبریز ۰ ۲ مارلیک رودبار
۴ ۱۱:۰۰ ۲ قدیر فسا ۰ ۰ آپکو پارس قم
۵ ۱۲:۰۰ ۳ ملی‌پوشان سراب ۰ ۱ اتحاد میاندوآب
۶ ۱۳:۰۰ ۳ کلاسیک خرم‌آباد ۲ ۲ ایران جوان برازجان
۷ ۱۵:۰۰ ۴ شهروند ساری ۲ ۰ میثاق یزد
۸ ۱۶:۰۰ ۴ شرهانی دهلران ۳ ۳ ققنوس البرز
۹ ۱۷:۰۰ ۵ خاتم‌الانبیا همدان ۴ ۱ اتحاد جهاد مرکزی
۱۰ ۱۸:۰۰ ۵ مهرآستان آستانه ۰ ۲ انصارالمهدی فسا
۱۱ ۱۹:۰۰ ۶ سپهر گلستان ۵ ۲ پارسا کوهدشت
۱۲ ۲۰:۰۰ ۶ یاران بندرعباس ۰ ۰ سعادت تبریز
۲۵
یکشنبه
۹۴/۶/۲۲
۸:۰۰ ۱ وحدت محمدیه قزوین ۳ ۰ وحدت ملایر
۲۶ ۹:۰۰ ۱ کیان اصفهان ۳
۱
متحدین اهواز
۲۷ ۱۰:۰۰ ۲ آپادانا تبریز ۱
۱ آپکو پارس قم
۲۸ ۱۱:۰۰ ۲ قدیر فسا ۱ ۱ مارلیک رودبار
۲۹ ۱۲:۰۰ ۳ ملی‌پوشان سراب ۱ ۵ ایران جوان برازجان
۳۰ ۱۳:۰۰ ۳ کلاسیک خرم‌آباد ۱
۶
اتحاد میاندوآب
۳۱ ۱۵:۰۰ ۴ شهروند ساری ۰ ۳ ققنوس البرز
۳۲ ۱۶:۰۰ ۴ شرهانی دهلران ۵ ۱
میثاق یزد
۳۳ ۱۷:۰۰ ۵ خاتم‌الانبیا همدان ۱
۰
انصارالمهدی فسا
۳۴ ۱۸:۰۰ ۵ مهرآستان آستانه ۵
۰ اتحاد جهاد مرکزی
۳۵ ۱۹:۰۰ ۶ سپهر گلستان ۷ ۱
سعادت تبریز
۳۶ ۲۰:۰۰ ۶ یاران بندرعباس ۱ ۰ پارسا کوهدشت
۴۹
دوشنبه
۹۴/۶/۲۳
۸:۰۰ ۱ کیان اصفهان ۳ ۰ وحدت محمدیه قزوین
۵۰ ۹:۰۰ ۱ متحدین اهواز ۶
۳ وحدت ملایر
۵۱ ۱۰:۰۰ ۲ آپادانا تبریز ۱ ۴ قدیر فسا
۵۲ ۱۱:۰۰ ۲ آپکوپارس قم ۳
۰
مارلیک رودبار
۵۳ ۱۲:۰۰ ۳ ملی‌پوشان سراب ۰ ۱
کلاسیک خرم‌آباد
۵۴ ۱۳:۰۰ ۳ ایران جوان برازجان ۱ ۱ اتحاد میاندوآب
۵۵ ۱۵:۰۰ ۴ شهروند ساری ۲
۱
شرهانی دهلران
۵۶ ۱۶:۰۰ ۴ ققنوس البرز ۳
۰ میثاق یزد
۵۷ ۱۷:۰۰ ۵ اتحاد جهاد مرکزی ۴ ۱۱ انصارالمهدی فسا
۵۸ ۱۸:۰۰ ۵ مهرآستان آستانه ۰ ۰
خاتم‌الانبیا همدان
۵۹ ۱۹:۰۰ ۶ سپهر گلستان ۱
۱ یاران بندرعباس
۶۰ ۲۰:۰۰ ۶ سعادت تبریز ۳ ۴ پارسا کوهدشت

برنامه کامل و نتایج مسابقات فوتسال نوجوانان کشور- سالن هلال احمر

شماره بازی زمان برگزاری گروه بازی‌ها و نتایج
روز تاریخ ساعت
۱۳
شنبه
۹۴/۶/۲۱
۸:۰۰ ۷ یگانه زاگرس کرمانشاه ۲ ۲ شهید کارجو اردبیل
۱۴ ۹:۰۰ ۷ شهرک صنعتی چهارمحال و بختیاری ۴ ۵ ولی‌عصر شیراز
۱۵ ۱۰:۰۰ ۸ پرشین پارس رضوی ۵ ۰ اسپادانا اصفهان
۱۶ ۱۱:۰۰ ۸ المپیک بهشهر ۲ ۳ اتحاد برنا ورامین
۱۷ ۱۲:۰۰ ۹ آروین سقز ۱ ۵ ستارخان ارس
۱۸ ۱۳:۰۰ ۹ ستارگان زنجان ۲ ۰ اکباتان اندیمشک
۱۹ ۱۵:۰۰ ۱۰ مقاومت شهرکرد ۰
۳ شهرداری ساوه
۲۰ ۱۶:۰۰ ۱۰ سایپا اردبیل ۱ ۲ صدرا بندرعباس
۲۱ ۱۷:۰۰ ۱۱ نام‌آوران تبریز ۰ ۳ ایثار جیرفت
۲۲ ۱۸:۰۰ ۱۱ مقاومت ایلام ۲
۲
مهر الوند قم
۲۳ ۱۹:۰۰ ۱۲ آتاک آسیاب گچساران ۱ ۰
هیئت فوتبال جاجرم
۲۴ ۲۰:۰۰ ۱۲ اتحاد خرم‌آباد ۳ ۰ ثامن‌الحجج سبزوار
۳۷
یکشنبه
۹۴/۶/۲۲
۸:۰۰ ۷ یگانه زاگرس کرمانشاه ۰ ۵
ولی‌عصر شیراز
۳۸ ۹:۰۰ ۷ شهرک صنعتی چهارمحال و بختیاری ۰
۳
شهید کارجو اردبیل
۳۹ ۱۰:۰۰ ۸ پرشین پارس رضوی ۲
۳ اتحاد برنا ورامین
۴۰ ۱۱:۰۰ ۸ المپیک بهشهر ۱
۲
اسپادانا اصفهان
۴۱ ۱۲:۰۰ ۹ آروین سقز ۱ ۲
اکباتان اندیمشک
۴۲ ۱۳:۰۰ ۹ ستارگان زنجان ۳
۲ ستارخان ارس
۴۳ ۱۵:۰۰ ۱۰ مقاومت شهرکرد ۲
۲ صدرا بندرعباس
۴۴ ۱۶:۰۰ ۱۰ سایپا اردبیل ۱
۲ شهرداری ساوه
۴۵ ۱۷:۰۰ ۱۱ نام‌آوران تبریز ۰
۲
مهر الوند قم
۴۶ ۱۸:۰۰ ۱۱ مقاومت ایلام ۲ ۳
ایثار جیرفت
۴۷ ۱۹:۰۰ ۱۲ آتاک آسیاب گچساران ۰
۴
ثامن‌الحجج سبزوار
۴۸ ۲۰:۰۰ ۱۲ اتحاد خرم‌آباد ۳ ۵
هیئت فوتبال جاجرم
۶۱
دوشنبه
۹۴/۶/۲۳
۸:۰۰ ۷ یگانه زاگرس کرمانشاه ۲
۸
شهرک صنعتی چهارمحال و بختیاری
۶۲ ۹:۰۰ ۷ ولی‌عصر شیراز ۲
۰ شهید کارجو اردبیل
۶۳ ۱۰:۰۰ ۸ پرشین پارس رضوی ۵ ۳
المپیک بهشهر
۶۴ ۱۱:۰۰ ۸ اتحاد برنا ورامین ۱ ۰ اسپادانا اصفهان
۶۵ ۱۲:۰۰ ۹ آروین سقز ۱ ۳
ستارگان زنجان
۶۶ ۱۳:۰۰ ۹ اکباتان اندیمشک ۰ ۰ ستارخان ارس
۶۷ ۱۵:۰۰ ۱۰ مقاومت شهرکرد ۴ ۳
سایپا اردبیل
۶۸ ۱۶:۰۰ ۱۰ صدرا بندرعباس ۳
۳
شهرداری ساوه
۶۹ ۱۷:۰۰ ۱۱ نام‌آوران تبریز ۲ ۳ مقاومت ایلام
۷۰ ۱۸:۰۰ ۱۱ مهر الوند قم ۰
۰
ایثار جیرفت
۷۱ ۱۹:۰۰ ۱۲ آتاک آسیاب گچساران ۱
۶ اتحاد خرم‌آباد
۷۲ ۲۰:۰۰ ۱۲ ثامن‌الحجج سبزوار ۱
۱ هیئت فوتبال جاجرم

موسسه آموزش عالی مهرآستان

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

Instagram
Telegram
به اشتراک بگذارید: