برنامه زمانی و نتایج مسابقات فوتسال کشوری رده سنی نوجوانان به میزبانی دانشگاه مهرآستان

  1. اخبار و اطلاعیه‌ها
  2. برنامه زمانی و نتایج مسابقات فوتسال کشوری رده سنی نوجوانان به میزبانی دانشگاه مهرآستان

مسابقات فوتسال کشوری رده سنی نوجوانان به میزبانی دانشگاه مهرآستان

مسابقات فوتسال کشوری رده سنی نوجوانان به میزبانی دانشگاه مهرآستان از روز شنبه ۱۳۹۴/۰۶/۲۱، با حضور ۴۸ تیم از نقاط مختلف کشور، همزمان در سالن ورزشی دانشگاه مهرآستان و سالن ورزشی ولایت هلال احمر آغاز شد و تا روز جمعه ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ ادامه دارد.

قرعه‌کشی و گروه‌بندی تیم‌‌ها روز جمعه ۱۳۹۴/۰۶/۲۰ انجام گرفت که نتایج آن به شرح زیر می‌باشد:

 

قرعه‌کشی و گروه‌بندی تیم‌ها و بازی‌ها

دوره اول مسابقات:

گروه اولگروه دومگروه سومگروه چهارمگروه پنجمگروه ششم
۱.کیان اصفهان۱. آپادانا تبریز۱. ملی‌پوشان سراب۱. شهروند ساری۱. مهرآستان آستانه۱. سپهر گلستان
۲.  وحدت محمدیه قزوین۲. قدیر فسا۲. کلاسیک خرم‌آباد۲. شرهانی دهلران۲. خاتم همدان۲. یاران بندرعباس
۳. متحدین اهواز۳. پارس قم۳. ایران جوان برازجان۳. ققنوس البرز۳. اتحاد جهاد مرکزی۳. سعادت تبریز
۴. وحدت ملایر۴. مارلیک رودبار۴. اتحاد میاندوآب۴. میثاق یزد۴. انصارالمهدی فسا۴. پارسا کوه‌دشت

محل برگزاری: دانشگاه مهرآستان

گروه هفتمگروه هشتمگروه نهمگروه دهمگروه یازدهمگروه دوازدهم
۱. یگانه زاگرس کرمانشاه۱. پرشین پارس رضوی۱. آروین سقز۱. مقاومت شهرکرد۱. نام‌آوران تبریز۱. آتاک آسیاب گچساران
۲.  شهرک صنعتی چهارمحال و بختیاری۲. المپیک بهشهر۲. ستارگان زنجان۲.  سایپا اردبیل۲. مقاومت ایلام۲. اتحاد خرم‌آباد
۳. ولی‌عصر شیراز۳. اتحاد برنا ورامین۳. اکباتان اندیمشک۳. صدرا بندرعباس۳. مهر الوند قم۳.  ثامن‌الحجج سبزوار
۴. شهید کارجو اردبیل۴. اسپادانا اصفهان۴. ستارخان ارس۴. شهرداری ساوه۴. ایثار جیرفت۴. هیئت فوتبال جاجرم

محل برگزاری: سالن ورزشی ولایت (هلال احمر)


 دوره دوم مسابقات (جام حذفی)

(جهت مشاهده در سایز بزرگتر روی عکس کلیک کنید)

جدول کامل مسابقات کشوری


 برنامه کامل و نتایج مسابقات فوتسال نوجوانان کشور- سالن مهرآستان

شماره بازیزمان برگزاریگروهبازیها و نتایج
روزتاریخساعت
۱
شنبه
۹۴/۶/۲۱
۸:۰۰۱کیان اصفهان۳۰وحدت ملایر
۲۹:۰۰۱وحدت محمدیه قزوین۲۲متحدین اهواز
۳۱۰:۰۰۲آپادانا تبریز۰۲مارلیک رودبار
۴۱۱:۰۰۲قدیر فسا۰۰آپکو پارس قم
۵۱۲:۰۰۳ملی‌پوشان سراب۰۱اتحاد میاندوآب
۶۱۳:۰۰۳کلاسیک خرم‌آباد۲۲ایران جوان برازجان
۷۱۵:۰۰۴شهروند ساری۲۰میثاق یزد
۸۱۶:۰۰۴شرهانی دهلران۳۳ققنوس البرز
۹۱۷:۰۰۵خاتم‌الانبیا همدان۴۱اتحاد جهاد مرکزی
۱۰۱۸:۰۰۵مهرآستان آستانه۰۲انصارالمهدی فسا
۱۱۱۹:۰۰۶سپهر گلستان۵۲پارسا کوهدشت
۱۲۲۰:۰۰۶یاران بندرعباس۰۰سعادت تبریز
۲۵
یکشنبه
۹۴/۶/۲۲
۸:۰۰۱وحدت محمدیه قزوین۳۰وحدت ملایر
۲۶۹:۰۰۱کیان اصفهان۳
۱
متحدین اهواز
۲۷۱۰:۰۰۲آپادانا تبریز۱
۱آپکو پارس قم
۲۸۱۱:۰۰۲قدیر فسا۱۱مارلیک رودبار
۲۹۱۲:۰۰۳ملی‌پوشان سراب۱۵ایران جوان برازجان
۳۰۱۳:۰۰۳کلاسیک خرم‌آباد۱
۶
اتحاد میاندوآب
۳۱۱۵:۰۰۴شهروند ساری۰۳ققنوس البرز
۳۲۱۶:۰۰۴شرهانی دهلران۵۱
میثاق یزد
۳۳۱۷:۰۰۵خاتم‌الانبیا همدان۱
۰
انصارالمهدی فسا
۳۴۱۸:۰۰۵مهرآستان آستانه۵
۰اتحاد جهاد مرکزی
۳۵۱۹:۰۰۶سپهر گلستان۷۱
سعادت تبریز
۳۶۲۰:۰۰۶یاران بندرعباس۱۰پارسا کوهدشت
۴۹
دوشنبه
۹۴/۶/۲۳
۸:۰۰۱کیان اصفهان۳۰وحدت محمدیه قزوین
۵۰۹:۰۰۱متحدین اهواز۶
۳وحدت ملایر
۵۱۱۰:۰۰۲آپادانا تبریز۱۴قدیر فسا
۵۲۱۱:۰۰۲آپکوپارس قم۳
۰
مارلیک رودبار
۵۳۱۲:۰۰۳ملی‌پوشان سراب۰۱
کلاسیک خرم‌آباد
۵۴۱۳:۰۰۳ایران جوان برازجان۱۱اتحاد میاندوآب
۵۵۱۵:۰۰۴شهروند ساری۲
۱
شرهانی دهلران
۵۶۱۶:۰۰۴ققنوس البرز۳
۰میثاق یزد
۵۷۱۷:۰۰۵اتحاد جهاد مرکزی۴۱۱انصارالمهدی فسا
۵۸۱۸:۰۰۵مهرآستان آستانه۰۰
خاتم‌الانبیا همدان
۵۹۱۹:۰۰۶سپهر گلستان۱
۱یاران بندرعباس
۶۰۲۰:۰۰۶سعادت تبریز۳۴پارسا کوهدشت

برنامه کامل و نتایج مسابقات فوتسال نوجوانان کشور- سالن هلال احمر

شماره بازیزمان برگزاریگروهبازی‌ها و نتایج
روزتاریخساعت
۱۳
شنبه
۹۴/۶/۲۱
۸:۰۰۷یگانه زاگرس کرمانشاه۲۲شهید کارجو اردبیل
۱۴۹:۰۰۷شهرک صنعتی چهارمحال و بختیاری۴۵ولی‌عصر شیراز
۱۵۱۰:۰۰۸پرشین پارس رضوی۵۰اسپادانا اصفهان
۱۶۱۱:۰۰۸المپیک بهشهر۲۳اتحاد برنا ورامین
۱۷۱۲:۰۰۹آروین سقز۱۵ستارخان ارس
۱۸۱۳:۰۰۹ستارگان زنجان۲۰اکباتان اندیمشک
۱۹۱۵:۰۰۱۰مقاومت شهرکرد۰
۳شهرداری ساوه
۲۰۱۶:۰۰۱۰سایپا اردبیل۱۲صدرا بندرعباس
۲۱۱۷:۰۰۱۱نام‌آوران تبریز۰۳ایثار جیرفت
۲۲۱۸:۰۰۱۱مقاومت ایلام۲
۲
مهر الوند قم
۲۳۱۹:۰۰۱۲آتاک آسیاب گچساران۱۰
هیئت فوتبال جاجرم
۲۴۲۰:۰۰۱۲اتحاد خرم‌آباد۳۰ثامن‌الحجج سبزوار
۳۷
یکشنبه
۹۴/۶/۲۲
۸:۰۰۷یگانه زاگرس کرمانشاه۰۵
ولی‌عصر شیراز
۳۸۹:۰۰۷شهرک صنعتی چهارمحال و بختیاری۰
۳
شهید کارجو اردبیل
۳۹۱۰:۰۰۸پرشین پارس رضوی۲
۳اتحاد برنا ورامین
۴۰۱۱:۰۰۸المپیک بهشهر۱
۲
اسپادانا اصفهان
۴۱۱۲:۰۰۹آروین سقز۱۲
اکباتان اندیمشک
۴۲۱۳:۰۰۹ستارگان زنجان۳
۲ستارخان ارس
۴۳۱۵:۰۰۱۰مقاومت شهرکرد۲
۲صدرا بندرعباس
۴۴۱۶:۰۰۱۰سایپا اردبیل۱
۲شهرداری ساوه
۴۵۱۷:۰۰۱۱نام‌آوران تبریز۰
۲
مهر الوند قم
۴۶۱۸:۰۰۱۱مقاومت ایلام۲۳
ایثار جیرفت
۴۷۱۹:۰۰۱۲آتاک آسیاب گچساران۰
۴
ثامن‌الحجج سبزوار
۴۸۲۰:۰۰۱۲اتحاد خرم‌آباد۳۵
هیئت فوتبال جاجرم
۶۱
دوشنبه
۹۴/۶/۲۳
۸:۰۰۷یگانه زاگرس کرمانشاه۲
۸
شهرک صنعتی چهارمحال و بختیاری
۶۲۹:۰۰۷ولی‌عصر شیراز۲
۰شهید کارجو اردبیل
۶۳۱۰:۰۰۸پرشین پارس رضوی۵۳
المپیک بهشهر
۶۴۱۱:۰۰۸اتحاد برنا ورامین۱۰اسپادانا اصفهان
۶۵۱۲:۰۰۹آروین سقز۱۳
ستارگان زنجان
۶۶۱۳:۰۰۹اکباتان اندیمشک۰۰ستارخان ارس
۶۷۱۵:۰۰۱۰مقاومت شهرکرد۴۳
سایپا اردبیل
۶۸۱۶:۰۰۱۰صدرا بندرعباس۳
۳
شهرداری ساوه
۶۹۱۷:۰۰۱۱نام‌آوران تبریز۲۳مقاومت ایلام
۷۰۱۸:۰۰۱۱مهر الوند قم۰
۰
ایثار جیرفت
۷۱۱۹:۰۰۱۲آتاک آسیاب گچساران۱
۶اتحاد خرم‌آباد
۷۲۲۰:۰۰۱۲ثامن‌الحجج سبزوار۱
۱هیئت فوتبال جاجرم

موسسه آموزش عالی مهرآستان

فهرست