شیوه نامه استفاده از تخفیف شهریه دانشجویان

شیوه نامه استفاده از تخفیف شهریه دانشجویان موسسه آموزش عالی مهرآستان به شرح زیر می‌باشد:

الف) بندهای ۱ و ۲ و ۳ (بنیاد شهید و امور ایثارگران)

دانشجویان محترم فرزند شهید، جانباز بالای ۲۵% و فرزندان جانباز بالای ۲۵% میبایست ابتدا به بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محل سکونت خود مراجعه نموده و با دریافت تاییدیه برای بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آستانه‌اشرفیه نامه تخفیف شهریه (۱۰۰%) را به امور دانشجویی دانشگاه مهرآستان ارائه نمایند.

همچنین یادآور میگردد براساس شیوه نامه تخفیف شهریه، در صورتی‌که دانشجو در یک ترم تحصیلی مشروط گردد تخفیف ۵۰% لحاظ خواهد گردید، و در صورت مشروطی در ۲ ترم تحصیلی از تخفیف شهریه بنیاد محروم می‌گردد.

==================

ب) بند ۴ (تحت پوشش کمیته امداد)

دانشجویانی که خود و یا سرپرست خانوارشان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) می‌باشند با دریافت نامه از امور دانشجویی به کمیته امداد محل سکونت خود مراجعه نموده و برای هر ترم مبلغی از کمیته امداد بابت تخفیف شهریه دریافت (کاردانی ۴ ترم- کارشناسی ناپیوسته ۴ ترم- کارشناسی پیوسته ۸ ترم– ارشد ۴ترم) کرده و به حساب دانشگاه واریز می‌نمایند.

===============

ج) بند ۵ (تحت پوشش سازمان بهزیستی)

دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی با دریافت نامه از امور دانشجویی و ارائه آن به اداره بهزیستی محل سکونت خود از اداره بهزیستی کمک شهریه دریافت می‌نمایند.

================

د) بند ۶ (عضویت در یکی از تیم‌های ملی)

دانشجویانی که در یکی از تیم‌های ملی ورزشی عضویت دارند با دریافت نامه از فدراسیون مربوطه و ارائه آن به امور دانشجویی از تخفیف شهریه برخوردار می‌گردند.

            امور دانشجویی

موسسه آموزش عالی مهرآستان

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

Instagram
Telegram
به اشتراک بگذارید:
keyboard_arrow_up